Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany za posiadanie narkotyków w Lubaniu

Data publikacji 07.06.2023

Zabezpieczenie środków psychotropowych oraz zatrzymanie podejrzanych w sprawie mężczyzn, to efekt działań funkcjonariuszy wydziału kryminalnego lubańskiej Policji. Jak się okazało 25-latek ukrywał zabronione substancje w podręcznej saszetce, natomiast 30-latek w kieszeni spodni. Podejrzanym przedstawiono zarzut posiadania narkotyków, za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu prowadząc czynności związane ze zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, a następnie zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 25 i 30 lat, przy których ujawniono substancje psychotropowe.

Młodszy z zatrzymanych narkotyki oraz fajkę trzymał w podręcznej saszetce. 30-latek natomiast zarobione prawem substancje posiadał w kieszeni spodni.

Łącznie mundurowi zabezpieczyli 35 porcji marihuany. Podejrzani usłyszeli już zarzut posiadania narkotyków, za co grozi do 3 lat więzienia. Natomiast jeśli ujawniona Za posiadanie znacznej ilości narkotyków do 10 lat pozbawienia wolności.

asp. Aleksandra Pieprzycka

Źródło: KPP w Lubaniu
asp. szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń
tel. 660 402 169

  • Na zdjęciu narkotyki w woreczku.
  • Na zdjęciu narkotyki w woreczku, lufka, tester narkotykowy i pudełeczko na narkotyki.
Powrót na górę strony