Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

„Wyrypa Gór Sowich” z udziałem wałbrzyskich policjantów

Data publikacji 20.06.2023

W minioną sobotę troje wałbrzyskich policjantów wzięło udział w rajdzie pieszym pn. „Wyrypa Gór Sowich”. W trakcie tego wyjątkowego wydarzenia funkcjonariusze mieli do pokonania trasę o długości 52 km, która przebiegała przez wszystkie najważniejsze miejsca Gór Sowich. Uczestnicy podczas marszu mieli okazję podziwiać piękną przyrodę, wieże, platformy i miejsca widokowe, a także wszystkie najwyższe szczyty wraz z Wielką Sową (1015m n.p.m.).

„Wyrypa Gór Sowich” to rajd pieszy bez rywalizacji i pośpiechu dla wszystkich pasjonatów górskich, pieszych wędrówek. Wśród uczestników wydarzenia znalazło się troje wałbrzyskich policjantów. 

Starszy sierżant Anna Zgiet z Komisariatu Policji I w Wałbrzychu wspólnie z siostrą sierżant Agnieszką Zgiet i sierżantem Tomaszem Garbalińskim, którzy na co dzień pełnią służbę w drugim komisariacie, mieli do pokonania malowniczą trasę o długości 52 km, z sumą przewyższeń 2300 m. Warunki pogodowe nie rozpieszczały uczestników, padał deszcz, było wietrznie i momentami bardzo zimno. Jednak to nie przeszkodziło mundurowym w kompletnym składzie dotrzeć do mety i tym samym zostać zdobywcą Gór Sowich.

Wszystkim uczestnikom GRATULUJEMY!

asp. Przemysław Ratajczyk

Źródło: KMP w Wałbrzychu
asp. szt. Agnieszka Głowacka-Kijek
tel. 604 426 995

  • Policjanci pozują do zdjęcia przy fladze z napisem SOWIE SZCZYTY
  • Policjanci pozują do zdjęcia z medalami za ukończenie rajdu
  • Tabliczki informacyjne PTTK z informacją o przewidywanym czasie dojścia do poszczególnych miejscowości
Powrót na górę strony