Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policyjna akcja poszukiwawcza w Środzie Śląskiej- na pomoc zaginionym chłopcom

Data publikacji 08.07.2023

Intensywna noc średzkich policjantów, którzy prowadzili działania poszukiwawcze za dwoma zaginionymi chłopcami. Funkcjonariusze dołożyli wszelkich starań, aby odnaleźć dzieci. Poszukiwania na szczęście zakończyły się sukcesem, a młodzieńcy, cali i zdrowi, wrócili do swoich rodzin.

Całonocna akcja poszukiwawcza była wyrazem determinacji i profesjonalizmu średzkich policjantów, którzy nie szczędzili wysiłków, aby odnaleźć zaginionych chłopców. Mundurowi, wspierani przez przewodnika psa oraz funkcjonariuszy z wrocławskich komisariatów, podjęli działania w celu jak najszybszego odnalezienia dzieci.

Policjanci przeprowadzili szeroko zakrojone poszukiwania na terenie całego miasta, odwiedzając ulice, parki, tereny zielone i inne miejsca, w których potencjalnie mogli znajdować się chłopcy. Poświęcenie zaangażowanych w akcję funkcjonariuszy doprowadziło do odnalezienia zaginionych młodzieńców, którzy cali i zdrowi wrócili do swoich rodzin.

Komendant Powiatowy Policji w Środzie Śląskiej podziękował wszystkim biorącym udział w działaniach funkcjonariuszom za ich zaangażowanie, profesjonalizm i poświęcenie w służbie. Akcja ta pokazuje, jak ważną rolę pełnią policjanci w zapewnianiu bezpieczeństwa obywateli. W tak trudnych chwilach mobilizacja sił i determinacja policjantów stają się kluczowymi czynnikami w osiągnięciu najważniejszego celu – odnalezieniu zaginionych całych i zdrowych.

mł. asp. Tomasz Nowak

Źródło: KPP w Środzie Śląskiej
sierż. Katarzyna Bisztyk-Radoń
tel. 693 726 093

Powrót na górę strony