Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Sukces ząbkowickiej policjantki w biegu górskim „3 x Śnieżka = 1 x Mont Blanc”

Data publikacji 09.07.2023

Kolejny sukces ząbkowickiej policjantki, tym razem w niezwykle trudnym biegu górskim „3 x Śnieżka = 1 x Mont Blanc”. Aspirant Katarzyna Iwańciów nie dała się pokonać niezwykle wymagającej trasie, palącemu słońcu ani wysokim temperaturom i pokonała 58,5 kilometra oraz 3300 metrów przewyższenia w zaledwie 7 godzin i 16 minut, zajmując tym samym 3 miejsce na podium wśród kobiet. Gratulujemy!

Aspirant Katarzyna Iwańciów przygodę z bieganiem zaczęła zaledwie 2 lata temu i już ma na koncie spore sukcesy. Realizując swoją pasję nie ogranicza się, a coraz wyżej ustawiając porzeczkę pokonuje nie tylko długie i trudne dystanse, ale również własne słabości.

Tym razem nasza koleżanka wzięła udział w niezwykle trudnym biegu górskim ultramaratonie „3 x Śnieżka = 1 x Mont Blanc”. Wymagająca trasa, upał, palące słońce nie przeszkodziły policjantce w osiągnięciu wyznaczonego celu. Jak sama twierdzi był pot i łzy, polała się nawet krew, ale atmosfera, ludzie i widoki na trasie wszystko funkcjonariuszce wynagrodziły.

Dzięki sile ducha, samozaparciu i wsparciu najbliższych osiągnęła bardzo dobry wynik. Pokonała nie tylko własne słabości, ale też 58,5 kilometra trasy oraz 3300 m przewyższenia karkonoskimi ścieżkami w zaledwie 7 godzin i 16 minut. Dało to aspirant Katarzynie Iwańciów 3 miejsce na podium w kategorii „OpenK”.

Naszej koleżance gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

mł. asp. Tomasz Nowak

Źródło: KPP w Ząbkowicach Śląskich
asp. szt. Katarzyna Mazurek
tel. 608 086 826

  • biegnąca kobieta
  • biegnąca kobieta
  • kobieta na stopniu z napisem 3
Powrót na górę strony