Bieżące informacje
Rozmiar czcionki
-
Kryminalni z Komisariatu Policji w Pieńsku po pościgu zatrzymali kierującego samochodem. Jak się okazało mężczyzna posiadał sądowy zakaz kierowania pojazdami oraz miał cofnięte decyzją starosty uprawnienia. Teraz za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem, a kara jaka mu grozi to 5 lat pozbawienia wolności.
Dodano: 24.01.2023 Zgorzelec -
Policjanci z Referatu Kryminalnego bogatyńskiego komisariatu zatrzymali 31-latka podejrzewanego o posiadanie skradzionej kamery monitoringu. W wyniku podjętych czynności mężczyzna usłyszał zarzuty za paserstwo skradzionego mienia, posiadanie środków odurzających i psychotropowych oraz ich udzielanie innym osobom. Teraz zatrzymanemu grozi do 10 lat pozbawienia wolności.
Dodano: 15.01.2023 Zgorzelec -
2 miesiące aresztu zastosował sąd wobec 29-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego za liczne kradzieże sklepowe. Mężczyzna został zatrzymany przez zgorzeleckich policjantów z Wydziału Kryminalnego, a na podstawie zebranych dowodów usłyszał łącznie pięć zarzutów, wszystkie dotyczyły kradzieży, jedna nawet kradzieży rozbójniczej. Łączna wartość skradzionego mienia wyniosła ponad 4,5 tysiąca złotych. Podejrzany ma już na swoim koncie wyroki za podobne przestępstwa za które odbywał kary więzienia, dlatego teraz może mu grozić do 15 lat pozbawienia wolności.
Dodano: 05.01.2023 Zgorzelec