Policja oddaje krew

Przyjdź i oddaj krew – życiodajny płyn może uratować czyjeś zdrowie

Data publikacji 23.02.2022

Honorowi dawcy z klubu przy Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu serdecznie zapraszają w środę 2 marca 2022 roku do akcji oddawania krwi. Przeprowadzona zostanie ona w pomieszczeniach klubu przy placu Muzealnym 16, w godzinach od 8.30 do 12.30.

Już za tydzień, 2 marca br., możesz przyjść i oddać krew. Policjanci właśnie w ten dzień przygotowali kolejną już akcję na rzecz osób potrzebujących. Obsługę przy pobieraniu krwi zapewni bardzo miły personel medyczny Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu z ulicy Czerwonego Krzyża. Każda grupa krwi jest potrzebna. Serdecznie zapraszamy.

Dotychczasowe akcje poboru krwi w Klubie Honorowych Dawców Krwi przy Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu cieszyły się dużym zainteresowaniem zarówno w środowisku policyjnym, jak również pracowników sądów i prokuratur. Każdorazowo przy okazji organizowanych akcji pozyskiwanych jest od kilku do kilkunastu nowych krwiodawców.

To pierwsza w tym roku akcja zorganizowana w pomieszczeniach klubu przy KWP we Wrocławiu.

Warto zaznaczyć, że funkcjonariusze oraz pracownicy Policji oddają krew nie tylko podczas akcji organizowanych przez Klub Honorowych Dawców Krwi przy KWP we Wrocławiu, ale również podczas innych tego typu przedsięwzięć.

Zarząd Klubu HDK - PCK przy Komendzie Wojewódzkiej Policji serdecznie dziękuje wszystkim krwiodawcom, którzy uczestniczyli w dotychczas organizowanych akcjach i zaprasza do dalszej współpracy.

Pamiętaj! 3 marca 2022 roku od godz. 8.30 do 12.30 oddając krew możesz komuś pomóc.

mł. asp. Aleksandra Pieprzycka

Zespół Prasowy KWP we Wrocławiu

Powrót na górę strony