Policyjni sportowcy

Legnicka policjantka wyróżniona podczas Gali Mistrzów Sportu Zagłębia Miedziowego

Data publikacji 24.06.2020

Kilka dni temu w Legnicy odbyła się Gala Mistrzów Sportu Zagłębia Miedziowego, w której udział wzięło blisko 400 uczestników. Wyróżnieni zostali sportowcy, trenerzy, ale też ambasadorzy sportu i samorządowcy. Wśród wyróżnionych jest też legnicka policjantka – sierż. Wioletta Hanisch, mistrzyni w Takwondo.

Kilka dni temu w Legnicy odbyła się 12 edycja Gali Mistrzów Sportu Zagłębia Miedziowego. W uroczystości wzięło udział blisko 400 uczestników. Wyróżnieni zostali sportowcy, trenerzy oraz ambasadorzy sportu i samorządowcy. Wśród wyróżnionych sportowców jest legnicka policjantka – sierż. Wioletta Hanisch – wielokrotna medalistka w Taekwondo. W plebiscycie na najpopularniejszego zawodnika zajęła II miejsce.

Przypomnijmy, sierż. Wioletta Hanisch posiada na swoim koncie tytuł wicemistrzyni świata w indywidualnych walkach oraz testach siły kobiet w kategorii powyżej 75 kg. w Taekwondo. W swojej bogatej kolekcji ma już ponad 100 medali. Serdecznie gratulujemy naszej koleżance i życzymy dalszych sukcesów.

Powrót na górę strony