Norweski Mechanizm Finansowy 2014-2021

Seminarium podsumowujące projekt.

Data publikacji 09.01.2024

Norway grants

W dniach od 28 do 30 listopada 2023r. odbyło się seminarium w ramach realizacji projektu pt. "Poszukiwania osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości", Porozumienie nr NMF/PA20/031 zawarte w ramach Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 - Program "Sprawy Wewnętrzne". 

W dniach 28-30.11.2023r. w Ośrodku Szkoleniowym "Olimp" w Szklarskiej Porębie odbyło się 3-dniowe spotkanie zespołu roboczego, w ramach projektu pt. "Poszukiwania osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości". Seminarium stanowiło element wymiany doświadczeń w zakresie dotyczącym m.in.: odzyskiwania mienia, prowadzenia czynności poszukiwawczych osób, zabezpieczanie krypto walut w procesie karnym, wykorzystania białego wywiadu.

W spotkaniu uczestniczyło łącznie 48 osób. Byli to m.in przedstawiciele: Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp.; Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu, Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie, Komendy Głównej Policji w Warszawie, EUROPOLU, Dolnośąskiego Urzędu Celno-Skarbowego we Wrocławiu, Krajowej Administracji Skarbowej, Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze, Lubelskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu Ds. Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji w Lublinie oraz Landeskriminalamt Sachsen.

 

 

Powrót na górę strony