Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podpowiadamy w jaki sposób można załatwić sprawy w Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, bez konieczności kontaktu z innymi osobami

Data publikacji 29.03.2021

W trosce o dobro interesantów oraz policjantów i pracowników policji, w celu zminimalizowania ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa, pragniemy przypomnieć, w jaki sposób można przeprowadzić proces załatwienia spraw w Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, bez konieczności kontaktu z innymi osobami. Poza elektroniczną formą przesłania dokumentów, możliwe jest również umieszczenie ich w specjalnym pojemniku znajdującym się przy Punkcie Obsługi Interesantów.

Obecnie panująca sytuacja epidemiczna zmusza nas wszystkich do szczególnej troski o zdrowie własne i naszych bliskich. Aby ograniczyć kontakt z innymi osobami w budynku Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu przy wejściu (od strony Placu Muzealnego) umieszczony został specjalny pojemnik na korespondencje. Można pozostawić w nim wszelkie dokumenty, które następnie zostaną przekazane do odpowiednich komórek organizacyjnych jednostki.

Inną formą przekazania dokumentów w dalszym ciągu pozostaje możliwość przesłania ich drogą elektroniczną. Szczegółowy opis tej procedury znajduje się na stronie internetowej Dolnośląskiej Policji w zakładce Skrzynka Podawcza.

Natomiast w zakładce Dane Teleadresowe można znaleźć numery telefonów i adresy e-mail poszczególnych komórek organizacyjnych.

Każde zgłoszenie zostanie zweryfikowane, a zgłaszający otrzyma odpowiedź zwrotną wraz z instrukcją dalszego postępowania.

Pamiętajmy, że przestrzeganie zasad, które obowiązują nas od ponad roku znacząco wpływają na ograniczenie transmisji wirusa. Bądźmy odpowiedzialni i zadbajmy o siebie nawzajem.

mł. asp. Aleksandra Pieprzycka
Zespół Prasowy KWP we Wrocławiu

Powrót na górę strony