Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pomyśl o swojej przyszłości! Zostań jednym z nas!

Data publikacji 18.01.2022

Bohaterowie naszego filmu podjęli już decyzję. Wchodząc w dorosłe życie i stojąc przed wyborem kariery zawodowej postawili na służbę w Policji, tak jak 375 innych osób na terenie naszego województwa od początku obecnego roku. Ofertę służby w naszej formacji kierujemy też do tych, którzy podejmowali pracę, być może nawet kilkukrotnie zmieniając miejsce zatrudnienia w poszukiwaniu czegoś pasjonującego, a jednocześnie gwarantującego godne zarobki, stabilne warunki pracy i możliwość rozwoju.

Jeżeli wstępujesz dopiero w dorosłe życie i zastanawiasz się jak pogodzić swoje dotychczasowe pasje i zainteresowania z przyszłą pracą, pamiętaj - służba w Policji gwarantuje Ci stabilne zatrudnienie i możliwość dalszego rozwijania się. To zawód, w którym kwalifikacje zawodowe będziesz zdobywać sukcesywnie dopiero po przyjęciu w nasze szeregi. Od 1 stycznia 2022 roku na samym starcie tej kariery zawodowej, oferujemy uposażenie miesięczne w wysokości blisko 4380 zł na rękę. W przypadku osób do 26 roku życia, ta kwota to 4720 zł.

Służba w Policji cieszy się coraz większym zainteresowaniem nie tylko w kwestii stabilizacji zatrudnienia ale również jako praca dająca szanse rozwoju i awansu. Policjant to zawód dużo wymagający, ale i dający wiele satysfakcji, bo szacunek osób, którym niesiemy pomoc, bywa bezcenny. Dzięki służbie w Policji można realnie i osobiście wpłynąć na to, by życie było bezpieczniejsze dla nas, naszych najbliższych i społeczeństwa. Zostając policjantem, tworzysz ponad 100-tysięczną formację, pomagającą obywatelom i dbającą o bezpieczeństwo wewnętrzne kraju.

Osoby zainteresowane pełnieniem służby w Policji mogą złożyć osobiście komplet dokumentów w Wydziale Doboru i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu przy ul. Połbina 1, bądź w komendach miejskich i powiatowych woj. dolnośląskiego. Wszelkie informacje na temat doboru do służby w szeregach Policji znajdują się tu:

Informacje dotyczące służby w Policji

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z Wydziałem Doboru i Szkolenia KWP we Wrocławiu pod nr tel. 47 871 34 47 lub 47 871 40 44.

Zespół Prasowy
KWP we Wrocławiu

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 45.47 MB)

Pliki do pobrania

  • 46 KB
    Deskrypcja do filmu
Powrót na górę strony