Bieżące informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dzień Patrona w Liceum Ogólnokształcącym w Górze - ślubowanie uczniów z klasy o profilu policyjnym

Wczoraj, w auli Liceum Ogólnokształcącego w Górze podczas obchodów Dnia Patrona, odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów z klasy o profilu policyjnym. Młodzi ludzie będą teraz zdobywać wiedzę z zakresu szeroko pojętego bezpieczeństwa oraz uczestniczyć w zajęciach teoretycznych i praktycznych prowadzonych między innymi przez policjantów.

Na ten dzień uczniowie z klasy o profilu policyjnym czekali od dawna. Po przywitaniu przez Panią dyrektor Liceum Ogólnokształcącego w Górze wszystkich zaproszonych gości, nastąpiło uroczyste ślubowanie uczniów o profilu policyjnym i pożarniczym. Wszyscy adepci wystąpili w umundurowaniu. Cała uroczystość odbyła się 23 lutego br. o godz. 10.00 w auli liceum.

Klasa o profilu policyjnym liczy 17 uczniów, którzy swoją przyszłość wiążą z mundurem. Jednym z wykładowców jest kom. Agnieszka Połczyk - Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Górze. Po ślubowaniu odbyły się uroczystości związanie z Dniem Patrona. Wszystkim uczniom Liceum Ogólnokształcącego w Górze życzymy spełnienia wymarzonego celu.

Myślałeś o tym, aby zostać policjantem, bo zawsze chciałeś pomagać innym? A może chcesz dowiedzieć się, co mógłbyś robić i jakie otrzymywać wynagrodzenie będąc jednym z funkcjonariuszy? - kliknij w ten link

podkom. Wojciech Jabłoński

Źródło: KPP w Górze
podkom. Ariel Bujak
tel. 507 135 747
Powrót na górę strony